Masowa Medytacja na rzecz Prawdy, Miłości i Planetarnego Pokoju 26 września 2021 r.

 Drodzy, chcielibyśmy zaprosić was do przyłączenia się do nas w trzeciej edycji tego wielkiego Masowego Wydarzenia Medytacyjnego dla tej pięknej planety. Tak jak wszyscy, którzy mogli uczestniczyć i/lub śledzić pierwszą i drugą edycję, które zostały przeprowadzone w 2019 i 2020 roku, okazję, gdzie każdy mógł zobaczyć i poczuć, co może osiągnąć moc Zbiorowej Miłości, zapraszamy was do ponownego działania na rzecz Prawdy, Miłości i Planetarnego Pokoju.

Definitywnie, nadszedł czas, aby ponownie działać razem, więc prosimy, dołączcie do nas w tej Wielkiej Masowej Medytacji pod gołym niebem, która stanie się Tsunami Miłości i Światła w bezprecedensowej mobilizacji. Ze względu na powagę obecnej sytuacji planetarnej i w obliczu obecnych wydarzeń, zapraszamy wszystkich, którzy czują się prowadzeni, aby przyłączyli się do nas i razem skupili naszą intencję uzdrowienia planetarnej sieci energetycznej.


Data: 26 września 2021 r.
Godzina rozpoczęcia: 17:00 czasu lokalnego

Ważna wskazówka: Uwaga! Ze względu na obecną sytuację spowodowaną "Pandemią Koronawirusa" i zasadami kwarantanny ustanowionymi przez rządy światowe, podkreślamy, jak ważne jest, aby każdy przestrzegał wytycznych dotyczących izolacji społecznej w zależności od regionu. Jeśli te środki nadal obowiązują w czasie, na który zaplanowana jest ta medytacja, sugerujemy, abyście respektowali te wytyczne w ten sam sposób. Przeprowadzimy naszą medytację z naszych własnych domów, tym samym odwołując globalnie spotkanie na świeżym powietrzu.

Wielkie wezwanie kierowane jest do serc każdej przebudzonej istoty na Planecie Ziemia, która rozumie pilną i żywotną potrzebę wykorzystania naszej Zbiorowej Mocy i Miłości, abyśmy zjednoczeni w jednym śpiewie, jednym głosie i jednej intencji, mogli zamanifestować w wielkiej Zbiorowej Medytacji Masowej decyzję wspólnoty o dostępie do PRAWDY, której nam odmówiono, do korzyści, których nam odmówiono, do harmonii między narodami, która została sabotowana przez system oparty na niewolnictwie za długi, kontroli i władzy nielicznych i na szkodę milionów pozostawionych własnemu losowi, porzuconych i zmasakrowanych przez globalny mechanizm, który produkuje biedę, nędzę i śmierć, poza tym manipuluje i podporządkowuje sobie wszystkich rządzących.

Razem ogłosimy tym, którzy posługują się siłą pióra, pieniędzy i broni, że lekkość naszych zjednoczonych serc ma większą siłę niż wszystkie taktyki podporządkowania, dominacji i kontroli.

W tej zbiorowej medytacji, efektywny udział każdego przebudzonego DUCHA będzie działał jako komórka potężnej mandali światła i jedności, złożonej z ludzi z najbardziej zróżnicowanych linii religijnej, kulturowej, intelektualnej i duchowej aktywności, działających razem jako potężny sygnał uzdrowienia, skupiając się na potrzebie regeneracji naszej obecnej rzeczywistości planetarnej.

W ten sposób prosimy was, abyście przyjęli i zharmonizowali się z tym wezwaniem, abyście przyjęli je w swoim sercu.

 

Chcielibyśmy zaprosić Was do pomocy w przekształceniu tego wezwania w największą medytację, jaka kiedykolwiek była promowana na rzecz Jedności, Prawdy, Miłości i Pokoju wszechczasów.

Wszyscy jesteśmy świadomi bolączek, które dotykają naszą planetę, ale zamiast skupiać się na problemach, chcemy pokazać, że możemy zmienić otaczającą nas rzeczywistość poprzez nasze pokojowe działania, przejawiające się poprzez naszą WSPÓŁTWÓRCZĄ MOC, działając razem jako Zbiorowa Świadomość. W ten sposób będziemy w stanie działać na rzecz regeneracji, odnowy i oczyszczenia naszej planety, w oparciu o naszą wyrażoną WOLNĄ WOLĘ.

Współczesna nauka potwierdza już skuteczność "Efektu Maharishiego", związanego z efektem uczestnictwa ludzi w zbiorowych medytacjach. Udowodniono, że stosowanie Technik Medytacji Zbiorowej przyczyniło się do znacznego obniżenia wskaźników przestępczości i innych form konfliktów w niektórych regionach.

Według fizyka kwantowego Johna Hagelina, prezesa Maharishi Central University, mieszczącego się w Fairfield w stanie Iowa, jedno z najciekawszych badań w tej dziedzinie powstało w 1983 roku, w szczytowym okresie wojny między Libanem a Izraelem.

    Stwierdziliśmy, że w dniach, w których grupa medytujących liczyła maksymalną liczbę uczestników, poziom konfliktów zmniejszał się o około 80 procent.
    John Hagelin


~ Medytacja Transcendentalna i Efekt Maharishiego:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Medytacja_transcendentalna

Inny fakt naukowy można zaobserwować poprzez wykresy rezonansu Schumanna w czasie, gdy mają miejsce masowe medytacje. Wyjątkowe szczyty impulsów elektromagnetycznych mogą być zauważone dokładnie w momencie zbiorowych medytacji.

~ Czym jest rezonans Schumanna i dlaczego jest niezbędny dla Twojego zdrowia?
https://www.bewellbuzz.com/body-buzz/schumann-resonance-essential-health
https://swiadomosc-ziemi.org/rezonans-schumanna-wplyw-na-zdrowie/
https://www.facebook.com/sisterhoodoftherosesiostrzenstworozy/posts/865786980435500

Nadszedł wreszcie czas, abyśmy zadziałali razem, w bezprecedensowej mobilizacji, nigdy wcześniej nie widzianej w historii tej planety.

Nadszedł czas, abyśmy połączoną Siłą naszej Miłości i Działania obudzili planetarnego kolektywnego giganta. I synchronizując się w jednomyślności, każdy naród na każdym kontynencie, z miłością i pokojowo, powie twarzą w twarz i publicznie do ukonstytuowanych władz miast, stanów lub rządów narodowych, że nie akceptujemy dłużej i/lub nie pozwalamy na utrwalanie tego Systemu Kontroli opartego na Ucisku, Strachu i Zakamuflowanym Zniewoleniu. Jesteśmy przebudzeni i żądamy naszego prawa do życia na planecie, która szanuje nas samych i środowisko w równym stopniu.

Poprzez tę Masową Medytację żądamy i deklarujemy, że nasza autonomia i integralność będzie respektowana i że cała prawda o naszym pochodzeniu jako Obywateli Galaktyki i wszystko, co się z tym wiąże i co za sobą niesie, zostanie w pełni, przejrzyście i integralnie rozpowszechniona wśród ogółu społeczeństwa, że dobrobyt, który został nam odebrany, zostanie zwrócony i że pokój między narodami zostanie przywrócony jako Jedna Ludzka Rodzina wolna od sztucznie narzuconych barier i granic.

Nie ma znaczenia, jaką pozycję zajmujesz w systemie, nie ma znaczenia, do jakiej religii lub intelektualnego, politycznego i/lub kulturowego aspektu najbardziej się dostosowujesz, ponieważ najważniejsze jest tutaj zrozumienie, że jesteśmy tylko jedną Rodziną Ludzką z tymi samymi potrzebami i aspiracjami świata wolnego od wszelkich manipulacji i ciemności.

Więc jeśli ta inwokacja rezonuje z Tobą, jeśli uważasz za szlachetny ten wzniosły cel, proszę dołącz do nas, gdziekolwiek jesteś, abyśmy razem mogli go osiągnąć Siłą naszych Serc zjednoczonych i zharmonizowanych w jednym takcie, w jednym rytmie, w jednym kompasie Światła i Miłości.

Obejmijcie tę sprawę we czci i szacunku dla tej ukochanej planety i całego życia na niej!Wskazówki dotyczące medytacji

Wyjątkowo, jeśli rządowe ograniczenia Covid-19 będą nadal obowiązywać w czasie tej masowej medytacji, radzimy wam przestrzegać zasad obowiązujących w waszym regionie (zauważcie, że możecie również dołączyć do tej medytacji w zaciszu swojego domu i uczestniczyć w niej w taki sam sposób jak na zewnątrz). Jednakże, i tylko wtedy, gdy nie dotyczy to waszego regionu, medytacja ta zostanie przeprowadzona na zewnątrz podczas masowego spotkania pracowników światła, którzy udadzą się do fizycznych centrów ukonstytuowanych władz miasta, stanu lub krajowych budynków rządowych każdego Narodu w każdym mieście, więc możecie wybrać z waszych osobistych możliwości następujące opcje:

- Pierwsze i najważniejsze skupisko ludzi ( pracowników światła) byłoby przed Pałacami Prezydenckimi Republik, Monarchii i lub Cesarzy każdego Narodu.

- Jeśli nie możecie udać się do tych stolic, możecie spotkać się z grupami w waszych miastach i stanąć przed lokalnym ratuszem.

- Każda osoba fizycznie obecna w tej masowej medytacji może czuć się swobodnie i udekorować (stworzyć swój osobisty klimat) tak, jak rezonuje jej serce, nosząc kolorowe ubrania, niosąc świece, kadzidła, róże, kryształy itp... Podajemy tu tylko przykłady tego, jak możecie kształtować ten moment, który zostanie zapisany w historii planety.
- W wyznaczonym dniu i godzinie przeprowadzimy medytację, a następnie odczytamy Dekret o suwerenności ludzkości, o którym mowa na końcu niniejszej publikacji.

- Po odczytaniu Dekretu ludzie mogą pozostać na tym terenie tyle, ile chcą, mogą więc nawiązywać nowe znajomości, wykonywać tańce w kręgu, śpiewać szamańskie pieśni, dzielić się owocami i różami, które każdy bierze do ręki jako symbol naszego dzielenia się Duszą jako prawdziwa Rodzina Ludzka.

- Jeśli intuicja grupy sobie tego życzy, przed opuszczeniem tego miejsca mogą jeszcze raz przeczytać na głos Dekret o suwerenności ludzkości i w ten sposób zakończymy manifestację i medytację na wolnym powietrzu przed ustanowionymi władzami państwa.

Życzę wszystkim powodzenia, a dzięki Sile naszych Serc wyzwolimy tę Ukochaną Planetę ku prawdziwej Jedności.
 
Ruszamy! 

 
MEDYTACJA

 1. Oddychaj głęboko i odetchnij; połącz się z twoim Świętym Centrum, twoim sercem i zrelaksuj swój umysł, skupiając się na rytmie serca i oddechu, zrób to przez kilka chwil.

2. Wyobraź sobie swoją rozszerzającą się czakrę Gwiazdy Duszy i wizualizuj czakrę Gwiazdy Duszy wszystkich uczestników tej Masowej Medytacji, również rozszerzającą się i łączącą w potężnym, jasnym, białym świetle, wizualizuj to przez kilka chwil.

3. Poczuj bicie serca wszystkich twoich braci, które są zsynchronizowane, jak najbardziej wzniosła melodia.

4. Określ swoją Suwerenność Duszy Głośno w następujących słowach:

5. Ja (powiedz swoje imię) zarządzam na mocy prawa mojej własnej WOLNEJ WOLI w zjednoczonej wspólnocie z moimi braćmi i siostrami, że razem żądamy CAŁKOWITEJ PRAWDY, MIŁOŚCI wśród ludzi i że PRAWDZIWY POKÓJ jest ustanowiony pomiędzy wszystkimi narodami tej planety i poza nią.

6. Poczujcie w tym momencie, że serce Gai rozszerza się i łączy z waszymi zsynchronizowanymi sercami i razem rozszerzają się łącząc się z pulsującymi sercami każdej istoty Światła w tym układzie słonecznym i poza nim.

7. Razem wizualizujemy teraz potężne niebiesko-fioletowe światło otaczające całą naszą ukochaną planetę wirujące spiralnie.

8. Teraz, jako wielka Uniwersalna Rodzina Planetarna, wizualizujemy każdą żywą istotę w świecie zwierząt, minerałów, roślin i Duchów natury, która jest leczona, wizualizuj to przez kilka chwil.

9. Wyobraź sobie teraz wszystkich tych, którzy tworzą najbardziej zróżnicowane pozycje władzy w państwie i otocz ich polem Świecącego Złotego i Fioletowego Światła, pozostań przez chwilę w tej wizualizacji, dopóki czujesz zsynchronizowane bicie Waszych Serc jako Jedno.

10. Wizualizuj każdego z rządzących na wszystkich poziomach piramidy kontroli, poddających się Boskiej Sprawiedliwości i poprzez wolny wybór uwalniających wszystkie prawdy na wszystkich poziomach, które zostały ukryte przed społeczeństwem, zwracając dobrobyt każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku każdego narodu i przyjmując odpowiedzialność przed ludźmi oraz boską sprawiedliwością za działania popełnione przeciwko ludzkości tej planety.

11. Wyobraźcie sobie tych rządzących, którzy pozostawiają swoje pozycje władzy i kierują swoje serca ku Światłu, aby pomóc uzdrowić planetę i ludzkość oraz działających na szkodę wszelkiego zła spowodowanego na wszystkich płaszczyznach czasowych, na wszystkich płaszczyznach fizycznych, eterycznych i astralnych.

12. Ostatecznie wizualizuj ludzkość i całe życie w tym, że jest wyzwolone od wszelkich negatywnych programów, od wszelkich ograniczeń i barier, w końcu dostatnie i połączone jako jedna Rodzina rządzona przez największe i jedyne Prawo, jakim jest Prawo Uniwersalne... Najgłębsza Miłość.

13. Teraz powiedz głośno 3 razy:

Zrobione!
Zrobione!
Zrobione!


Zwycięstwo Światła!
 
 
Strona internetowa projektu:

~ All Together for Gaia:
https://todosjuntosporgaia.com/

~ Medytacja dla Jedności Ludzi, Prawdy, Miłości i Pokoju Planetarnego
https://todosjuntosporgaia.com/meditacao-segunda-edicao/

~ Lista organizatorów i partnerów:
https://todosjuntosporgaia.com/parceiros/
 
 
Odnośniki:

~ Dekret o suwerenności ludzkości:
https://galaktyczne-spolecznosci.blogspot.com/2019/06/dekret-suwerennosci-ludzkosci.html


~ Masowa Medytacja o Prawdę, Miłość i Planetarny Pokój 29 września 2019 r:
https://galaktyczne-spolecznosci.blogspot.com/2019/07/masowa-medytacja-na-rzecz-prawdy-miosci.html


~ Masowa Medytacja dla Prawdy, Miłości i Planetarnego Pokoju 27 września 2020 r.:
https://universalforces.space/2020/09/13/mass-meditation-for-truth-love-and-planetary-peace-on-september-27-2020

Komentarze